434421 Регулятор для LED стрічки RGBCW WiFi Controller
- В наличии
- Код: 434421
1 715 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Регулятор для LED стрічки RGBCW WiFi Controller — це компактний розумний контролер LED стрічки призначений для вимикання/вмикання регулювання кольору та яскравості LED стрічки. Контроллер працює як з однокольоровою стрічкою, так і з багатокольоровою (RGB, RGB+WW (або RGB+CW) та RGB+WW+CW).
Потребує додаткового трансформатору чи блоку живлення на 12В або 24В постійного струму. Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи
Контролер LED стрічки постійно знаходиться під напругою і при отриманні команди по WiFi через додаток APP Tervi, Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, він вмикає/вимикає LED стрічку, або змінює параметри її освітлення.
Розумний контролер LED стрічки не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Основні переваги
Потребує додаткового трансформатору чи блоку живлення на 12В або 24В постійного струму. Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи
Контролер LED стрічки постійно знаходиться під напругою і при отриманні команди по WiFi через додаток APP Tervi, Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, він вмикає/вимикає LED стрічку, або змінює параметри її освітлення.
Розумний контролер LED стрічки не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Основні переваги
- Для розумного будинку
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу WiFi
- Працює з LED RGBCW (5 каналів)
- Компактний - 115х45х18 мм
- TervixАрр Tuya / Smart LIfe
- Висока якість
- Гарантія - 2 роки
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Бездротовий стандарт (Р) | 200 |
| Безпровідний стандарт | WiFi |
| Производитель | Tervix (Німеччина) |
| Производство: | Китай |
| Вход/Выход | DC 12В / 24 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення (Р) | 212 |
| Класс защиты | ІР20 |
| Комлекти (Р) | 223 |
| Комплектация | 1. Розумний контролер LED стрічки 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Максимальная нагрузка | 96 Вт (12В) / 192 Вт (24В) для LED |
| Матеріал (А) | 199 |
| Напряжение | DC 12В / 24В |
| Напруга (А) | 193 |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Радиус действия | до 200 м (відкритий простір) |
| Робоча вологість | 10%...90% |
| Рабочая температура | -20...+50°С |
| Робоча температура (А) | 194 |
| Размер | 115 х 45 х 18 мм |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | Розумний контролер LED стрічки |
| Тип (Р) | 217 |
| Тип під`єднання (Р) | 208 |
| Тип/модель | Pro Line WiFi RGBCW LED Strip |
| Управління голосом (Р) | 210 |
Информация для заказа
- Цена: 1 715 ₴



