433121 Розумний вимикач Tervix Pro Line ZigBee Switch (2 клавіші)
- В наличии
- Код: 433121
1 764 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
433121 Розумний вимикач Tervix Pro Line ZigBee Switch (2 клавіші) — призначений для вмикання/вимикання як LED, так і звичайних освітлювальних та інших приладів. Розумний вимикач монтується в монтажну коробку звичайного вимикача та дублює функцію вкл./викл.
Працює по протоколу ZigBee (Розумний будинок).
Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи
Розумний вимикач постійно знаходиться підключеним у парі зі звичайним вимикачем. При отриманні сигналу від контролера ZigBee - через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life, голосом через Google чи Alexa, він вмикає або вимикає прилад (лампочку, вентилятор, тощо). Водночас можна вручну, класично, включити чи виключити світло. В додатку можна встановити час вкл./викл. та поставити зворотній таймер вкл./викл. Вимикач працює ще й як ретранслятор сигналу мережі ZigBee, що забезпечує значне збільшення стабільного радіусу мережі.
Розумний вимикач працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).

Основні переваги
Працює по протоколу ZigBee (Розумний будинок).
Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи
Розумний вимикач постійно знаходиться підключеним у парі зі звичайним вимикачем. При отриманні сигналу від контролера ZigBee - через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life, голосом через Google чи Alexa, він вмикає або вимикає прилад (лампочку, вентилятор, тощо). Водночас можна вручну, класично, включити чи виключити світло. В додатку можна встановити час вкл./викл. та поставити зворотній таймер вкл./викл. Вимикач працює ще й як ретранслятор сигналу мережі ZigBee, що забезпечує значне збільшення стабільного радіусу мережі.
Розумний вимикач працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).

Основні переваги
- Для розумного будинку
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу ZigBee
- Працює з LED та звичайними лампами
- Компактний - 46х46х18 мм
- Tervix / Арр Tuya / Smart LIfe
- Збільшує радіус мережі ZigBee
- Гарантія - 2 роки
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпровідний стандарт | ZigBee 3.0 |
| БРЕНД | Tervix (Німеччина) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Голосовое управление | Google, Alexa |
| Комплектация | 1. Розумний вимикач 2. Тримач (на DIN рейку) 3. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 37 |
| Максимальная нагрузка | 2*1150 Вт / 2*150 Вт (LED) |
| Напряжение | 220-240В, 50/60Гц |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Радиус действия | до 200 м (відкритий простір) |
| Рабочая температура | -10...+40°С |
| Размер | 46 х 46 х 18 мм |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | Розумний вимикач |
| Тип/модель | Pro Line ZigBee Switch |
Информация для заказа
- Цена: 1 764 ₴



