433421 Розумний вимикач Tervix Pro Line WiFi Switch (2 клавіші)
- В наличии
- Код: 433421
1 428 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумний вимикач Tervix Pro Line WiFi Switch (2 клавіші) — призначений для вмикання/вимикання як LED, так і звичайних освітлювальних та інших приладів. Розумний вимикач монтується в монтажну коробку звичайного вимикача та дублює функцію вкл./викл.
Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи
Розумний вимикач постійно знаходиться підключеним у парі зі звичайним вимикачем. При отриманні команди по WiFi, через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, він вмикає або вимикає прилад (лампочку, вентилятор тощо). Водночас можна вручну, класично, увімкнути чи вимкнути світло. В додатку можна встановити час вкл./викл. та поставити зворотній таймер вкл./викл. Розумний вимикач Tervix Pro Line WiFi Switch не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Основні переваги
Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи
Розумний вимикач постійно знаходиться підключеним у парі зі звичайним вимикачем. При отриманні команди по WiFi, через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, він вмикає або вимикає прилад (лампочку, вентилятор тощо). Водночас можна вручну, класично, увімкнути чи вимкнути світло. В додатку можна встановити час вкл./викл. та поставити зворотній таймер вкл./викл. Розумний вимикач Tervix Pro Line WiFi Switch не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Основні переваги
- Для розумного будинку
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу WiFi
- Працює з LED та звичайними лампами
- Компактний - 46х46х18 мм
- Tervix / Арр Tuya / Smart LIfe
- Висока якість
- Гарантія - 2 роки
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпровідний стандарт | WiFi |
| БРЕНД | Tervix (Німеччина) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Голосовое управление | Google, Alexa |
| Комплектация | 1. Розумний вимикач WiFi 2. Тримач (на DIN рейку) 3. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 3 |
| Максимальная нагрузка | 2*1150 Вт / 2*150 Вт (LED) |
| Напряжение | 220-240В, 50/60Гц |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Радиус действия | до 200 м (відкритий простір) |
| Рабочая температура | -10...+40°С |
| Размер | 46 х 46 х 18 мм |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | Розумний вимикач |
| Тип/модель | Pro Line WiFi Switch |
Информация для заказа
- Цена: 1 428 ₴



