432421 Розумний вимикач Tervix Pro Line WiFi Switch (1 клавіша / розетка)
- В наличии
- Код: 432421
1 274 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумний вимикач Tervix Pro Line WiFi Switch (1 клавіша / розетка) - призначений для вмикання/вимикання як LED, так і звичайних освітлювальних та інших приладів. Розумний вимикач монтується в монтажну коробку звичайного вимикача та дублює функцію вкл./викл.
Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи - розумний вимикач постійно знаходиться підключеним у парі зі звичайним вимикачем. При отриманні команди по WiFi через додаток APP Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, він вмикає або вимикає прилад (лампочку, вентилятор, тощо). Водночас можна вручну, класично, включити чи виключити світло. В додатку можна встановити час вкл./викл. та поставити зворотній таймер вкл./викл. Розумний вимикач Tervix Pro Line WiFi Switch не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tuya Smart або Smart Life.
Основні переваги
Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи - розумний вимикач постійно знаходиться підключеним у парі зі звичайним вимикачем. При отриманні команди по WiFi через додаток APP Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, він вмикає або вимикає прилад (лампочку, вентилятор, тощо). Водночас можна вручну, класично, включити чи виключити світло. В додатку можна встановити час вкл./викл. та поставити зворотній таймер вкл./викл. Розумний вимикач Tervix Pro Line WiFi Switch не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tuya Smart або Smart Life.
Основні переваги
- Для розумного будинку
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу WiFi
- Працює з LED та звичайними лампами
- Компактний - 46х46х18 мм
- Tervix / Арр Tuya / Smart LIfe
- Висока якість
- Гарантія - 2 роки
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Бездротовий стандарт (Р) | 200 |
| Безпровідний стандарт | WiFi |
| Производитель | Tervix (Німеччина) |
| Производство: | Китай |
| Гарантія | 24 міс. |
| Голосовое управление | Google, Alexa |
| Живлення (Р) | 212 |
| Класс защиты | ІР20 |
| Комлекти (Р) | 223 |
| Комплектация | 1. Розумний вимикач WiFi 2. Тримач (на DIN рейку) 3. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 26 |
| Максимальная нагрузка | 2300 Вт / 250 Вт(LED) |
| Матеріал (А) | 199 |
| Напряжение | 220-240В, 50/60Гц |
| Напруга (А) | 191 |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Радиус действия | до 200 м (відкритий простір) |
| Рабочая температура | -10...+40°С |
| Робоча температура (А) | 194 |
| Размер | 46 х 46 х 18 мм |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | Розумний вимикач |
| Тип (Р) | 218 |
| Тип під`єднання (Р) | 208 |
| Тип/модель | Pro Line WiFi Switch |
| Управління голосом (Р) | 210 |
Информация для заказа
- Цена: 1 274 ₴



