202012 3-ходовий кульовий клапан н/з 1/2" DN15 з електроприводом Tervix Pro Line ORC 3-way
- В наличии
- Код: 202012
3 024 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3-ходовий кульовий клапан н/з 1/2" DN15 з електроприводом Tervix Pro Line ORC 3-way — призначений для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та інше, в якості переключаючих елементів. Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
Клапан з приводом має початкове положення «прохідний» - коли фаза (L) подається тільки на коричневий провід. При подачі напруги на управляючий чорний провід, привід повертає шток клапану на 900 і перемикає потік рідини в іншу гілку. При знятті напруги з управляючого чорного проводу - клапан повертається у початкове положення. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - прохідний. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - 900. Тобто стрілка вказує який протік зараз закритий.

Переваги:
Увага! Привід може бути встановлений на клапані тільки в одному положенні через форму штока клапана і сідла приводу. Щоб не пошкодити корпус приводу, рекомендується, перед монтажем клапану, демонтувати привід.
Демонтаж: відкрутіть накидну гайку та зніміть привід з клапану. Монтаж - поєднайте сідло привода зі штоком клапана та закрутіть накидну гайку.

Експлуатація:
Кульові клапани ORC складаються з двох основних елементів: клапана і електричного приводу. Клапани ORC дозволяється встановлювати без електричного приводу. Після монтажу клапана привід можна встановити в будь-який час. Під час експлуатації привід може бути замінений без необхідності зливу теплоносія або зупинки системи. В разі збою живлення куля клапана залишиться в останньому положенні. Щоб відкрити чи закрити клапан вручну, потрібно натиснути на ручку та повернути її у відповідному напрямку. Після відновлення електропостачання клапан самостійно повернеться до автоматичної роботи.
Принцип дії
Клапан з приводом має початкове положення «прохідний» - коли фаза (L) подається тільки на коричневий провід. При подачі напруги на управляючий чорний провід, привід повертає шток клапану на 900 і перемикає потік рідини в іншу гілку. При знятті напруги з управляючого чорного проводу - клапан повертається у початкове положення. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - прохідний. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - 900. Тобто стрілка вказує який протік зараз закритий.

Переваги:
- Індикація відкрито/закрито
- Ручне управління
- Легкий монтаж/демонтаж приводу
- Гарантія 2 роки
Увага! Привід може бути встановлений на клапані тільки в одному положенні через форму штока клапана і сідла приводу. Щоб не пошкодити корпус приводу, рекомендується, перед монтажем клапану, демонтувати привід.
Демонтаж: відкрутіть накидну гайку та зніміть привід з клапану. Монтаж - поєднайте сідло привода зі штоком клапана та закрутіть накидну гайку.

Експлуатація:
Кульові клапани ORC складаються з двох основних елементів: клапана і електричного приводу. Клапани ORC дозволяється встановлювати без електричного приводу. Після монтажу клапана привід можна встановити в будь-який час. Під час експлуатації привід може бути замінений без необхідності зливу теплоносія або зупинки системи. В разі збою живлення куля клапана залишиться в останньому положенні. Щоб відкрити чи закрити клапан вручну, потрібно натиснути на ручку та повернути її у відповідному напрямку. Після відновлення електропостачання клапан самостійно повернеться до автоматичної роботи.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| БРЕНД | Tervix (Німеччина) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Комплектация | 1. Клапан з приводом; 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Крутний момент | 4 Нм |
| Кількість товарів на складі | 24 |
| Максимальный перепад давления | < 6 бар |
| Материал | Латунь |
| Напряжение | 230 В, 50-60 Гц |
| Номинальное давление | PN 16 |
| Рабочая температура | 5-95°C |
| Размер | DN15 |
| Резьбовое соединение | 1/2" |
| Середовище | хол. вода / гар. вода/ 60% гліколя / повітря |
| Тип | НЗ (нормально закритий) |
| Тип/модель | ORC |
| Управляючий сигнал | SPST |
| Час повороту на 90 | 25 сек |
Информация для заказа
- Цена: 3 024 ₴



