201165 2-ходовий кульовий клапан н/в 1 1/2" DN40 з електроприводом Tervix Pro Line ORC2
- В наличии
- Код: 201165
6 888 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кульові клапани ORC2
Кульові клапани ORC2 призначені для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін. в якості запірних елементів. Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії: 2-ходовий клапан ORC2 є нормально відкритим (НВ) клапаном.Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться відкритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід клапан закриється. Після зняття напруги з чорного проводу клапан повертається у вихідне (відкрите) положенння. Поточне положення клапана визначається положенням ручки та шкали на приводі. Якщо стрілка на ручці показує на мінімальну відмітку на шкалі - клапан закритий. Якщо стрілка на ручці показує на максимальну відмітку - клапан відкритий.

Кульові клапани ORC2 призначені для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін. в якості запірних елементів. Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії: 2-ходовий клапан ORC2 є нормально відкритим (НВ) клапаном.Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться відкритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід клапан закриється. Після зняття напруги з чорного проводу клапан повертається у вихідне (відкрите) положенння. Поточне положення клапана визначається положенням ручки та шкали на приводі. Якщо стрілка на ручці показує на мінімальну відмітку на шкалі - клапан закритий. Якщо стрілка на ручці показує на максимальну відмітку - клапан відкритий.

Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Kvs | 110 м³/ч |
| БРЕНД | Tervix (Німеччина) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина кабеля | 300 мм |
| Комплектация | 1. Клапан з приводом; 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Крутний момент | 7 Нм |
| Кількість товарів на складі | 20 |
| Максимальный перепад давления | < 6 бар |
| Материал | Латунь |
| Напряжение | 230 В, 50-60 Гц |
| Номинальное давление | PN 16 |
| Рабочая температура | 5-95 C |
| Рабочее давление | 10 бар бар |
| Размер | DN 1 1/2" |
| Середовище застосування | хол. вода / гар. вода/ 60% гліколя / повітря |
| Степень защиты | II, IP 54 |
| Тип | НВ (нормально відкритий) |
| Тип/модель | ORC 2 |
| Управляючий сигнал | SPST |
| Час відкриття/закриття | 8 сек |
Информация для заказа
- Цена: 6 888 ₴



