205112 2-ходовий кульовий клапан н/в 1/2" DN15 з самозворотним електроприводом Tervix Pro Line ZERG
- В наличии
- Код: 205112
3 402 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
205112 2-ходовий кульовий клапан н/в 1/2" DN15 з самозворотним електроприводом Tervix Pro Line ZERG
Принцип - on/off. Клапан з приводом має 2-х точкове управління (N+L, 220В). При першому підключенні (конденсатор розряджений) клапан має положення «відкритий» для 2-х ходового або «початкове положення» для 3-х ходового клапану.
При першій подачі напруги на привід клапан залишається у «початковому положенні», при знятті напруги з приводу (заряджений конденсатор) - клапан повертає шток на 90° та перемикає потік, при повторній подачі напруги - клапан знову переводиться у «початкове положення». Крайнє положення ручки, за годинниковою стрілкою, визначає «початкове положення» для 3-х ходового клапану. Привід оснащений потужним конденсатором, що забезпечує його повернення у поточне положення при зняття напруги з приводу. Кульові клапани ZERG призначені для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та інше.
Переваги над аналогами
- ручне управління
- 2-х точкове управління
- при знятті напруги сам повертається у початкове положення
- потужний - зусилля 10Нм
- гарантія 2 роки
Принцип - on/off. Клапан з приводом має 2-х точкове управління (N+L, 220В). При першому підключенні (конденсатор розряджений) клапан має положення «відкритий» для 2-х ходового або «початкове положення» для 3-х ходового клапану.
При першій подачі напруги на привід клапан залишається у «початковому положенні», при знятті напруги з приводу (заряджений конденсатор) - клапан повертає шток на 90° та перемикає потік, при повторній подачі напруги - клапан знову переводиться у «початкове положення». Крайнє положення ручки, за годинниковою стрілкою, визначає «початкове положення» для 3-х ходового клапану. Привід оснащений потужним конденсатором, що забезпечує його повернення у поточне положення при зняття напруги з приводу. Кульові клапани ZERG призначені для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та інше.
Переваги над аналогами
- ручне управління
- 2-х точкове управління
- при знятті напруги сам повертається у початкове положення
- потужний - зусилля 10Нм
- гарантія 2 роки
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Kvs | 11 м³/ч |
| БРЕНД | Tervix |
| Производство: | Китай (за німецькою технологією) |
| Гарантія | 24 міс. |
| З’єднання (внутр. різьба) | 1/2" |
| Страна производитель | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 38 |
| Максимальный перепад давления | < 4 бар |
| Материал | Латунь |
| Напряжение | 110 - 230 В, 50-60 Гц |
| Номинальное давление | PN 16 |
| Рабочая температура | 15-95°C |
| Размер | DN15 |
| Самозворотний механізм | Конденсатор |
| Середовище застосування | хол. вода / гар. вода/ 50% гліколя / повітря |
| Тип електричного під’єднання | 2-х точкове (2 провода N+L) |
| Тип/модель | 2-х ходовий перемикаючий, самозворотний |
| Час закриття/відкриття | 8 сек |
Информация для заказа
- Цена: 3 402 ₴



