547154 Кріплення для Колекторів теплої підлоги нержавіюча сталь Tervix Pro Line
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Производство: | Китай |
| Висота полки | 12 мм / 35 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Загальна довжина кріплень | 285 мм |
| Кількість товарів на складі | 6 |
| Материал | Никелированная сталь |
| Межосевое расстояние | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 364,50 ₴



