501011 Колектор теплої підлоги на 11 контурів, без витратомірів, нерж.сталь Tervix Pro Line
- Нет в наличии
- Код: 501011
8 829 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розподільча гребінка Tervix без витратомірів, з ручними регуляторами для регулювання потоку на подачі, повне закриття / відкриття контуру Переваги над аналогами: - від 2 до 12 контурів - полірована нержавійка 1,6 мм - ковпачки - регулятори - приховані регулятори на подачі - посилене кріплення на стіну - гарантія 2 роки Розподільчі гребінки Tervix з нержавіючої сталі AISI 304 на 1’’ з прихованними -регуляторами, ковпачками - рягуляторами та виходами для контурів з кріпленнями 16*2 (євроконус) можуть бути від 2 до 12 контурів. Гребінки можуть використовуватися в трубопроводах систем питного і господарського холодного і гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, неагресивні до матеріалів гребінки. Гребінки призначені для розподілу потоку середовища окремим споживачам системи. Розподільчі гребінки Tervix призначені для використання в системах «Тепла підлога». За допомогою витратомірів легко встановити розрахункову витрату теплоносія через певний контур теплої підлоги.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Kvs | 3,82 м³/год м³/ч |
| Вбудовані витратоміри | Нет |
| Производство: | Китай |
| Гарантія | 24 міс. |
| З’єднання під термопривід | М 30*1,5 мм |
| Комплектация | 1. Розподільча балка (2 шт) 2. Ручний регулятор потоку (подача) (від 2 до 12 шт) 3. Ручний регулятор потоку (зворот) (від 2 до 12 шт) 4. Настінний кронштейн (2 шт) 5. Інструкція з експлуатації (1 шт) 6. Шестигранний ключ (1 шт) |
| Кількість контурів | 11 |
| Максимальная температура | 90 °C |
| Максимальное давление | 6 бар |
| Матеріал гребінки | нерж. сталь 304 |
| Межосевое расстояние | 210 мм |
| Під’єднання труб | 3/4’’ (євроконус) |
| Размер | 210 х 580 х 300 |
| Ручне регулювання | Да |
| Резьбовое соединение | внутрішнє 1" |
| Середовище застосування | Для водяної теплої підлоги |
| Толщина металла | 1,6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 829 ₴



