521211 Змішувальний вузол Tervix Pro Line для теплої підлоги без насосу, з термоголовкою
- В наличии
- Код: 521211
6 048 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувальний вузол розроблений, як перемикач між системою опалення з боку джерела тепла і розподільчою гребінкою(колектором) для теплої підлоги. Він використовується дляпідготовки телоносія до заданної температури, який потім
подається в систему обігріву. Змішувальний вузол може використовуватися в поєднанні з розподільчими гребінками від 2 до 12 контурів.
Теплоносій, що подається з джерела тепла, надходить на нижній з’єднувальний елемент (2) до якого під’єднана термоголовка (3), а виносний «балон» розміщується у гільзі у верхньому з’єднувальному елементі (1). Теплоносій (подача зі сторони котла) змішується з теплоносієм (зворот зі сторони гребінки) у нижньому з’єднувальному елементі (2). Температура на виході регулюється термологовкою (3). Також для візуального контролю температури теплоносія передбачений термометр (4). Далі теплоносій проходить через циркуляційний насос і подається на розподільчу гребінку. Залишки теплоносія подаються на зворот до джерела тепла. Для розповітрення вузла передбачений розповітрювач (5). Для кріплення вузла до стіни в комплекті йде спеціальне кріплення (6).
1. Термометр
2. Термоголовка 20...600С з виносним балоном
3. Нижній з’єднувальний елемент з накидною гайкою для насосу, клапаном та підключенням подачі та звороту
4. Розповітрювач
5. Верхній з’єднувальний елемент з накидною гайкою для насосу та місцем під термометр
6. Настінне кріплення змішувального вузла
7. Байпасний калібрувальний клапан (регулювання об’єму теплоносія зворотнього потоку, що йде знову на подачу)
подається в систему обігріву. Змішувальний вузол може використовуватися в поєднанні з розподільчими гребінками від 2 до 12 контурів.
Теплоносій, що подається з джерела тепла, надходить на нижній з’єднувальний елемент (2) до якого під’єднана термоголовка (3), а виносний «балон» розміщується у гільзі у верхньому з’єднувальному елементі (1). Теплоносій (подача зі сторони котла) змішується з теплоносієм (зворот зі сторони гребінки) у нижньому з’єднувальному елементі (2). Температура на виході регулюється термологовкою (3). Також для візуального контролю температури теплоносія передбачений термометр (4). Далі теплоносій проходить через циркуляційний насос і подається на розподільчу гребінку. Залишки теплоносія подаються на зворот до джерела тепла. Для розповітрення вузла передбачений розповітрювач (5). Для кріплення вузла до стіни в комплекті йде спеціальне кріплення (6).
1. Термометр
2. Термоголовка 20...600С з виносним балоном
3. Нижній з’єднувальний елемент з накидною гайкою для насосу, клапаном та підключенням подачі та звороту
4. Розповітрювач
5. Верхній з’єднувальний елемент з накидною гайкою для насосу та місцем під термометр
6. Настінне кріплення змішувального вузла
7. Байпасний калібрувальний клапан (регулювання об’єму теплоносія зворотнього потоку, що йде знову на подачу)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Kvs | 4,8 м3/год м³/ч |
| Байпасний клапан положення 0 | 10 кВт |
| Байпасний клапан положення 5 | 12,5 кВт |
| Производство: | Китай |
| Гарантія | 24 міс. |
| З’єднання термоголовки | М 30*1,5 мм |
| Кількість товарів на складі | 112 |
| Макс. допустимий робочий тиск | 10 бар |
| Макс. темп. первинного контуру | 90 °C |
| Максимальная температура | 60 °C |
| Максимальное давление | 6 бар |
| Матеріал вузла | Латунь |
| Монтажна довжина насосу | 130 мм |
| Межосевое расстояние | 210 мм |
| Підключення до гребінки | 1" |
| Підключення до джерела тепла | 1" |
| Размер | 1"х1" |
| Термологовка | + 20... + 60 °C |
| Термометр | 0.... + 80 °C |
| Тип/модель | Tervix Pro Line |
Информация для заказа
- Цена: 6 048 ₴



