312123 Комплект клапану TOR, DN20, Rp 3/4" та електричного приводу AZOG, 3 точки, 220В АС, Tervix
- В наличии
- Код: 312123
4 617 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поворотні змішувальні 3-х ходові клапани зазвичай використовуються як змішувальні, але також можуть використовуватися і як розділюючі. Поворотні змішувальні клапани можуть використовуватися в трубопроводах, що транспортують рідину, неагресивну до матеріалів клапану: вода, теплоносій на основі гліколю з присадками, які нейтралізують розчинений кисень. Максимальний вміст гліколю до 50%. Управління клапаном може здійснюватися як вручну, так і автоматично - за допомогою електроприводу. Всі кільця ущільнювачів виготовлені з синтетичного еластомеру (етилен-пропіленовий каучук, ЕРБМ). Клапан не забезпечує герметичного перекриття потоку і не є запірним!
Електричний привід Tervix Pro Line AZOG призначений для роботи на 3-х / 4-х ходових поворотних змішувальних клапанах, для яких потрібен максимальний крутний момент 8 Нм. Електричний привід повинен бути підключений до триточкового контролера з напругою живлення 230 В змінного струму. Керувати електричним приводом можна також вручну за допомогою ручки, для цього потрібно перевести привід в ручний режим роботи. Електричний привід Tervix Pro Line AZOG в основному використовується для змішування двох потоків через змішувальний клапан для отримання заданої температури на виході. Привід легко монтується на клапани різних європейських виробників, таких як Tervix, Barberi, Paw, LK, Danfoss, Honeywell та ін. Привід має невеликі розміри, що дозволяє змонтувати його в будь-якому місці.
Електричний привід Tervix Pro Line AZOG призначений для роботи на 3-х / 4-х ходових поворотних змішувальних клапанах, для яких потрібен максимальний крутний момент 8 Нм. Електричний привід повинен бути підключений до триточкового контролера з напругою живлення 230 В змінного струму. Керувати електричним приводом можна також вручну за допомогою ручки, для цього потрібно перевести привід в ручний режим роботи. Електричний привід Tervix Pro Line AZOG в основному використовується для змішування двох потоків через змішувальний клапан для отримання заданої температури на виході. Привід легко монтується на клапани різних європейських виробників, таких як Tervix, Barberi, Paw, LK, Danfoss, Honeywell та ін. Привід має невеликі розміри, що дозволяє змонтувати його в будь-якому місці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Kvs | 6,3 м³/ч |
| Производство: | Китай |
| Гучність роботи приводу | 35 ДБ (на відстані 30 мм) |
| Довжина кабеля | 1000 мм (3х0,75мм) |
| Колір приводу | чорний корпус, біла ручка |
| Крутний момент | 8 Нм |
| Кількість товарів на складі | 1 |
| Кількість циклів до відмови приводу | > 100 000 циклів |
| Макс. перепад тиску | 1 бар |
| Максимальна величина протікання при закритому клапані (% від KVS при ΔP) режим змішування | 0,05 |
| Максимальна величина протікання при закритому клапані (% від KVS при ΔP) режим розподілення | 0,02 |
| Максимальная температура | +110 °С |
| Максимальное давление | 10 бар |
| Матеріал клапана | латунь (HPB 57-3) |
| Матеріал корпусу приводу | POM |
| Матеріал поворотних частин приводу | PC, LG brand |
| Мінімальна темп. | -10 °С |
| Напряжение | 230 В, 50-60 Гц (1 фаза) |
| Потужність (max) | 5 ВА |
| Размер | 3/4 |
| Ручне управління | Да |
| Резьбовое соединение | внутрішня різьба |
| Середовище застосування | гаряча та холодне водопостачання |
| Степень защиты | II, IP 42 |
| Тип електричного під’єднання | SPDT (3 точки) (1 фаза) |
| Тип/модель | Tervix Pro Line |
| Час повороту на 90 | 124 сек. |
Информация для заказа
- Цена: 4 617 ₴



