201012 2-ходовий кульовий клапан н/з 1/2" DN15 з електроприводом Tervix Pro Line ORC
- В наличии
- Код: 201012
2 772 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2-ходовий кульовий клапан н/з 1/2" DN15 з електроприводом Tervix Pro Line ORC — призначений для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін.в якості запірних елементів.
Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
2-ходовий клапан ORC є нормально закритим (НЗ) клапаном. Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться закритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід - клапан відкривається. Після зняття напруги з чорного проводу - клапан повертається у вихідне (закрите) положення. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - клапан закритий. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - клапан відкритий.
Переваги над аналогами
Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
2-ходовий клапан ORC є нормально закритим (НЗ) клапаном. Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться закритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід - клапан відкривається. Після зняття напруги з чорного проводу - клапан повертається у вихідне (закрите) положення. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - клапан закритий. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - клапан відкритий.
Переваги над аналогами
- Індикація відкрито/закрито
- Нормально закритий
- Ручне управління
- Легкий монтаж/демонтаж приводу
- Гарантія 2 роки
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Kvs | 11 м³/ч |
| Производитель | Tervix (Німеччина) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Комплектация | 1. Клапан з приводом; 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Крутний момент | 4 Нм |
| Кількість товарів на складі | 283 |
| Максимальный перепад давления | < 6 бар |
| Материал | Латунь |
| Напряжение | 230 В, 50-60 Гц |
| Номинальное давление | PN 16 |
| Рабочая температура | 5-95°C |
| Размер | DN15 |
| Резьбовое соединение | 1/2" |
| Середовище | хол. вода / гар. вода/ 60% гліколя / повітря |
| Тип | НЗ (нормально закритий) |
| Тип/модель | ORC |
| Управляючий сигнал | SPST |
| Час повороту на 90 | 25 сек |
Информация для заказа
- Цена: 2 772 ₴



