201112 2-ходовий кульовий клапан н/в 1/2" DN15 з електроприводом Tervix Pro Line ORC
- В наличии
- Код: 201112
2 772 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2-ходовий кульовий клапан н/в 1/2" DN15 DN20 з електроприводом Tervix Pro Line ORC — призначений для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін., в якості запірних елементів.
Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
2-ходовий клапан ORC є нормально відкритим (НВ) клапаном. Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться відкритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід клапан закриється. Після зняття напруги з чорного проводу клапан повертається у вихідне (відкрите) положенння. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - клапан закритий. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - клапан відкритий.
Переваги над аналогами
Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
2-ходовий клапан ORC є нормально відкритим (НВ) клапаном. Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться відкритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід клапан закриється. Після зняття напруги з чорного проводу клапан повертається у вихідне (відкрите) положенння. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - клапан закритий. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - клапан відкритий.
Переваги над аналогами
- Індикація відкрито/закрито
- Нормально відкритий
- Ручне управління
- Легкий монтаж/демонтаж приводу
- Гарантія 2 роки
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Kvs | 11 м³/ч |
| Производитель | Tervix (Німеччина) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Комплектация | 1. Клапан з приводом; 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Крутний момент | 4 Нм |
| Кількість товарів на складі | 2656 |
| Максимальный перепад давления | < 6 бар |
| Материал | Латунь |
| Напряжение | 230 В, 50-60 Гц |
| Номинальное давление | PN 16 |
| Рабочая температура | 5-95°C |
| Размер | DN15 |
| Резьбовое соединение | 1/2" |
| Середовище | хол. вода / гар. вода/ 60% гліколя / повітря |
| Тип | НВ (нормально відкритий) |
| Тип/модель | ORC |
| Управляючий сигнал | SPST |
| Час повороту на 90 | 25 сек |
Информация для заказа
- Цена: 2 772 ₴



