Одноконтурний газовий котел Immergas Maior Eolo X 28 має вертикальний РК-дисплей, на якому відображається вся інформація про роботу котла. Нова плата дозволяє працювати з новими пультами дистанційного керування, датчиком зовнішньої температури та з сонячними колекторами. Усі органи управління заховані під кришкою. Зміна температури здійснюється за допомогою регуляторів, решта дій закріплена за кнопками.
Нова гідравлічна група від компанії «Grundfoss» виконана з термостійкого композитного матеріалу і є єдиним блоком. Туди входить триходовий клапан, реле мінімального тиску, мікроперемикач ГВП, автоматичний повітряний клапан, запобіжний клапан на 3 бари.
Опції котла газового Immergas Maior Eolo X 28:
електричне розпалювання;
електронна модуляція полум'я;
система автодіагностики із цифровою індикацією на дисплеї;
система проти замерзання казана «Антифриз»;
селектор швидкостей циркуляційного насоса;
система, яка запобігає заклиненню циркуляційного насоса;
можливість роботи із сонячними колекторами;
можливість підключення кімнатного термостату;
можливість підключення датчика зовнішньої температури
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 28 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Давление газа на входе в котел | 13 мбар |
| Коэффициент полезного действия | 91.7 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Вес | 41.9 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 40 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 80 град. |
| Максимальное давление расширительного бака | 8 бар |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 13.4 л/мин |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.3 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 10 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 30 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 60 град. |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 126 Вт |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 751 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Диаметр дымохода | 100 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
- Цена: 50 099 ₴



