Котел Immergas Victrix Tera 24 Plus з одним контуром - особливості
Конденсаційний газовий котел Victrix Tera 24 Plus призначений для забезпечення опалення.
Окремо, за допомогою бойлера непрямого нагріву можна спроектувати і гаряче водопостачання, оскільки ця модель адаптована для підключення датчика бойлера.
Завдяки цьому продуктивність гарячого водопостачання для побутових потреб котла Victrix Tera 24 Plus складає 24,1 літра на хвилину.
А теплова потужність на опалення 24 кВт, що відповідає стандартним показникам газових казанів.
Як і інші котли серії Вітрікс Тера, апарат адаптований для роботи з датчиком зовнішньої температури і пультом дистанційного керування моделі CAR і CARV2.
Регулювання продуктивності настінного конденсаційного котла Victrix Tera 24 Plus можливе від 12,5% до 100% заявленої потужності, такі дані дозволяють використовувати його в невеликих приміщеннях.
Загальні характеристики одноконтурного опалювального котла Victrix Tera 24 Plus
матеріал конденсаційного модуля – нержавіюча сталь;
екологічність та висока продуктивність завдяки конденсаційній технології;
байпас із можливістю регулювання;
енергозберігаючий циркуляційний насос.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Вес | 32 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 748 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 252 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
- Цена: 42 999 ₴



