Компактний газовий навісний котел з атмосферним пальником і закритою камерою згоряння. Відрізняється елегантним дизайном, розробленим на базі попереднього покоління котлів Diva з урахуванням усіх побажань та зауважень користувачів.
Відмінні риси апарату:
елегантний компактний дизайн;
простота монтажу завдяки настінному шаблону;
високоефективний мідний теплообмінник контуру опалення;
швидкісний пластинчастий теплообмінник для гарячої води;
камера згоряння виконана із сталі з антикорозійним алюмінієвим покриттям та ізольована всередині екологічним матеріалом;
інжекційний пальник, з головками з нержавіючої сталі AISI 304, електричне розпалювання без запальника, система безпеки на базі іонізаційного електрода;
процес модуляції потужності системи опалення та ГВП керується електронною платою, обладнаною мікропроцесором;
система антиблокування насоса контуру опалення, кожні 24 години бездіяльності котла на кілька секунд включає насос;
система захисту від замерзання;
компенсація зовнішньої температури (при встановленні зовнішнього зонда);
можливість підключення дистанційного керування;
зручний інтерфейс користувача на базі РК дисплея.
високий ККД (до 93,1%) завдяки застосуванню нових технологій та максимально раціональної конструкції;
нова електронна система управління з урахуванням мікропроцесора, що має можливість роботи без пресостата;
максимальна надійність та безпека;
можливість роботи як на природному, так і на зрідженому газі (при використанні спеціального комплекту).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferroli |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 93 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Вес | 32 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 11.4 л/мин |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.25 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 9 бар |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 110 Вт |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Диаметр дымохода | 100 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Пьезорозжиг | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход газового топлива | 2.73 |
- Цена: 37 695 ₴





