Газові котли Ferroli серії Diva використовуються для підігріву теплоносія в системі опалення та швидкого приготування гарячої води для ГВП. У їх конструкції передбачений збільшений теплообмінник, природна тяга, відкрита камера згоряння та функція електророзпалювання.
Настінний котел Ferroli Diva C24 М призначений для обігріву приміщень комунальної або комерційної власності, обладнаних системою водяного опалення з природною циркуляцією теплоносія.
Переваги газових котлів Ferroli серії Diva:
елегантний компактний дизайн;
простота монтажу завдяки настінному шаблону;
високоефективний мідний теплообмінник контуру опалення;
швидкісний пластинчастий теплообмінник для гарячої води;
камера згоряння виконана із сталі з антикорозійним алюмінієвим покриттям та ізольована всередині екологічним матеріалом;
інжекційний пальник, з головками з нержавіючої сталі AISI 304, електричне розпалювання без запальника, система безпеки на базі іонізаційного електрода;
процес модуляції потужності системи опалення та ГВП керується електронною платою, обладнаною мікропроцесором;
система антиблокування насоса контуру опалення, кожні 24 години бездіяльності котла на кілька секунд включає насос;
система захисту від замерзання;
можливість підключення дистанційного керування;
зручний інтерфейс користувача на базі LSD-дисплея;
високий ККД завдяки застосуванню нових технологій та максимально раціональної конструкції;
зручне розташування внутрішніх компонентів котла, що забезпечує легкий доступ до них з фронтальної частини котла, що спрощує та прискорює процес сервісного та технічного обслуговування;
нова електронна система управління з урахуванням мікропроцесора;
максимальна надійність та безпека;
можливість роботи як на природному, так і на зрідженому газі (при використанні спеціального комплекту).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferroli |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 93 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Объем воды в котле | 7 л |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Вес | 32 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Объем расширительного бака | 7 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 110 Вт |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 742 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 235 мм |
| Диаметр дымохода | 100 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход газового топлива | 2.73 |
- Цена: 34 912,50 ₴







