Immergas Mini Nike 24 3 E – це настінний газовий двоконтурний котел потужністю 24 кВт з відкритою камерою згоряння (димохідний), призначений для опалення та гарячого водопостачання. Котел Immergas Mini Nike 3E 24 підходить для опалення квартири, будинки, приміщення площею від 40 до 260 м2 в залежності від утеплення.
Функції та характеристики котла Immergas Mini Nike 3E 24
Компактні розміри: 440х240х755 мм. Завдяки невеликим розмірам котел серії Mini зручно встановлювати в умовах обмеженого простору у невеликі ніші та заглиблення.
Відкрита камера згоряння. Котел Immergas Mini Nike 24 3 E при спалюванні газу використовує кисень із приміщення, в якому розташований. Це полегшує монтаж димоходу (достатньо гофрованої труби, виведеної у витяжну вентиляцію). Але в той же час у приміщення, в якому розташований котел, повинен надходити атмосферне повітря.
Два контури обігріву. Котел має два роздільні теплообмінники (первинний з міді та вторинний з нержавіючої сталі) для забезпечення опалення та гарячого водопостачання.
Електронна модуляція полум'я. Котел автоматично регулює подачу газу та інтенсивність полум'я залежно від вибраних налаштувань.
Система автодіагностики на дисплеї із цифровою індикацією. Дана система дозволяє швидко визначити причину виникнення аварійної ситуації та висвітлює на дисплеї номер помилки.
Система проти замерзання газового казана «Антифриз». При зниженні температури в контурах котла до 4о С Nike Mini 24 3 E автоматично запускає насос і розпалювання, щоб уникнути можливості замерзання теплоносія в котлі. Дана функція дозволяє використовувати котел у приміщенні з температурою до - 5о.
Селектор швидкостей циркуляційного насосу. Дозволяє виставити швидкість роботи циркуляційного насоса для контуру опалення.
Система, яка запобігає заклиненню циркуляційного насоса;
Можливість підключення кімнатного термостату;
Можливість підключення датчика зовнішньої температури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Теплоноситель | Вода |
| Давление газа на входе в котел | 13 мбар |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Минимальная температура дымовых газов | 84 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 92 град. |
| Вес | 26.1 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Тип топки | Открытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Мощность номинальная | 23.8 |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 35 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Горячее водоснабжение | |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.3 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 10 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 30 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 60 град. |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Частота | 50.0 |
| Потребляемая мощность | 95.0 |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 781.0 |
| Ширина | 440.0 |
| Глубина | 240.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход газового топлива | 2.77 |
- Цена: 39 999 ₴



