Immergas Eolo Star 24 4 E – настінний двоконтурний традиційний турбований газовий котел із закритою камерою згоряння. Даний газовий котел призначений для обігріву та постачання водою приміщень до 240 кв.м. Завдяки компактним розмірам та прийнятній ціні - ця модель стала найпопулярнішою в лінійці газових котлів Іммергаз. Eolo Star 24 4E в порівнянні з попередньою моделлю Eolo Star 24 3 E має оновлену панель керування та мікропроцесор. Завдяки сучасним технологіям та величезному досвіду італійської компанії Immergas, реальний термін служби котлів може досягати 18-25 років.
Функціональні особливості газового турбо котла Immergas Eolo Star 24 4E
Камера згоряння – закрита; Кисень у камеру згоряння нагнітається за допомогою турбіни, що підвищує ефективність газового казана. ККД у моделі Eolo Star 24 4E становить 93,4%;
Габаритні розміри: 440*240*756 мм;
Теплообмінник для опалення та контуру ГВП - бітермічний; Котел має один мідний теплообмінник, який використовується для контуру опалення та гарячого водопостачання.
Автоматичний байпас; Забезпечує циркуляцію теплоносія та захищає теплообмінник від перегріву у разі перекриття системи опалення або відсутності циркуляції.
Електронний розпал із модуляцією полум'я; Полум'я в казані розпалюється автоматично за допомогою п'єзоелементів. Полум'я автоматично регулюється залежно від вибраного режиму роботи котла.
Система управління – мікропроцесорна; Котле управляється автоматичним мікропроцесором, що дозволяє досягати максимального ККД за мінімальної витрати газу.
Можливість підключення пульта дистанційного керування (ПДК);
Захист від замерзання до -5°С.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Теплоноситель | Вода |
| Давление газа на входе в котел | 13 мбар |
| Коэффициент полезного действия | 93.4 % |
| Способ установки | Настенный |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Объем воды в котле | 6 л |
| Вес | 29 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Вид топлива | Газообразное |
| Тип топки | Закрытая |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Материал теплообменника | Медь |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Мощность номинальная | 24.0 |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 40 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 80 град. |
| Объем расширительного бака | 6 л |
| Максимальное давление расширительного бака | 8 бар |
| Горячее водоснабжение | |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.15 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 32 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 60 град. |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Частота | 50.0 |
| Потребляемая мощность | 126.0 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр дымохода | 100 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 756.0 |
| Ширина | 440.0 |
| Глубина | 240.0 |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход газового топлива | 2.7 |
- Цена: 32 999 ₴






