Модель Immergas Mini Eolo 24 3 E – це турбований (бездимохідний) двоконтурний варіант котла із закритою камерою згоряння, вбудованим насосом, розширювальним баком та потужністю 24 кВт. У конструкції котла – два окремі теплообмінники. Цей казан може обігріти до 240 м.кв. площі та здатний виробляти до 11,5 літрів гарячої води за хвилину.
Функції та характеристики газового котла Immergas Mini Eolo 24 3 E:
Закрита камера згоряння. Продукти згоряння газу видаляються з камери згоряння за допомогою турбіни. Це підвищує ефективність та економічність котла. ККД Mini Eolo 243E складає 93,6%.
Роздільні теплообмінники. Первинний теплообмінник для опалення виготовлений із міді. Вторинний теплообмінник для гарячого водопостачання виготовлений із нержавіючої сталі.
Електричний розпал. Розпалювання полум'я відбувається автоматично за допомогою п'єзоелемента.
Електронна модуляція полум'я. Інтенсивність горіння полум'я автоматично регулюється залежно від встановленого режиму роботи.
Система автодіагностики із цифровою індикацією на дисплеї. Котел автоматично проводить діагностику та готовність до роботи, перед запуском. У разі виникнення поломки або аварійної ситуації в системі опалення на дисплеї котла відображається код помилки. Розшифровку кодів помилок можна переглянути в інструкції до котла.
Система проти замерзання котла «Антифриз» до -5 ° C. Котел оснащений функцією, яка запускає насос і пальник, коли температура води, що міститься всередині котла, падає нижче 4 ° C. Ця система не дозволяє замерзнути теплоносію всередині котла при зовнішній температурі до -5 °C.
Селектор швидкостей циркуляційного насосу;
Система, яка запобігає заклиненню циркуляційного насоса;
Можливість підключення кімнатного термостату;
Можливість підключення датчика зовнішньої температури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Теплоноситель | Вода |
| Давление газа на входе в котел | 13 мбар |
| Коэффициент полезного действия | 92.4 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Объем воды в котле | 6 л |
| Вес | 32 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Вид топлива | Газообразное |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Мощность номинальная | 24.0 |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 40 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 80 град. |
| Объем расширительного бака | 6 л |
| Максимальное давление расширительного бака | 8 бар |
| Горячее водоснабжение | |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.15 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 32 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 60 град. |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Частота | 50.0 |
| Потребляемая мощность | 126.0 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр дымохода | 100 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 780.0 |
| Ширина | 440.0 |
| Глубина | 240.0 |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход газового топлива | 2.73 |
- Цена: 41 599 ₴





